עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

בלוג על טכנולוגיה,סגנון חיים,בית,תיירות,קונדיטורייה ועוד
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יוני 2016  (1)

מערכת בית חכם- להפוך את הדמיון למציאות

30/06/2016 11:38
יעיל ונוח
מערכת בית חכם, סמארט הום
במידה ומישהו היה מספר לנו לפני שלושה או ארבעה עשורים שיגיע היום שבו תהיה לנו יכולת השליטה מרחוק עבור כל המכשירים שבתוך הבית, קרוב לוודאי שהינו סבורים שמדובר בעוד סרט מדע בדיוני, שהרי בתקופה ההיא נאלצנו להמתין קרוב לעשר שנים עבור טלפון קווי, ולכולנו הייתה טלוויזיה מקרטעת בשחור לבן עם ערוץ אחד ומכשיר רדיו, ובזאת פחות או יותר הסתכמה הטכנולוגיה. 
 
בימים ההם, במציאות שחיינו דאז, הביטוי "מערכת בית חכם" היה לכל היותר שמור בקטגוריה של "מסע בין כוכבים". עם זאת, במרוצת השנים נוכחנו לדעת שהמין האנושי מתעלה על גבולותיו, והסמארט הום הפך מדמיון למציאות. הטכנולוגיה שהצליחה לשדרג את חיינו, מאפשרת לנו כיום להפוך אותם לנוחים יותר, בטוחים יותר וחסכוניים יותר גם כשאנו שוהים מחוץ לבית.

שליטה מלאה על כל המכשירים החשמלים בבית- בכל זמן ומכל מקום!!! 

מומחים מבית חברת פלמט, חברה מובילה בייצור מוצרים טכניים ושווק מערכת בית חכם הפועל על פי אפליקצייה , מסבירים שמערכות בית חכם מופעלות כיום באמצעות הסמארטפון ומאפשרות שליטה מלאה בכל זמן ומכל מקום על כל המוצרים והמכשירים החשמלים בבית, החל מהתאורה, המזגן ודוד החשמל, וכלה בתריסים החשמליים, התנור והטלוויזיה. 

מדובר באפליקציה חדשנית ומתקדמת, שבאמצעותה ניתן לנהל את הבית בהקשה מעל למסך הטאץ'. אם בעבר אפשר היה להשתמש בה בשפות זרות בלבד, הרי שכעת האפליקציה הזו קיימת גם בעברית, והיא ניתנת להורדה הן בטאלבטים והן בסמארטפונים דרך מערכות ההפעלה של האנדרואיד ואפל כאחד. 

בעזרת האפליקציה ניתן להחליט על זמנים קבועים לכיבוי והדלקה של אורות, מזגנים ובקרת מכשירים נוספים מרחוק, כך ששומרי השבת יכולים אף הם לעשות בה שימוש לצורכיהם. 

מעטפת רחבה של יתרונות

מומחים מבית חברת פלמט מוסיפים שהאפליקציה מראה גם בקביעות אילו מבין המכשירים דלוקים בכל רגע נתון בבית, דבר שמסייע לחסוך בחשמל, הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט האקולוגי. למעשה, מערכת בית חכם אוצרת בתוכה מעטפת רחבה של יתרונות, והיא נחשבת כיום לאחת מהתוספות היעילות, החכמות והחסכוניות ביותר, ובפרט עבור מי שמעריך ודוגל באורח חיים "ירוק". 

המערכת מושתתת על טכנולוגיית ZigBee לתקשורת אלחוטית  בקרינה מופחתת, והיא מתאפיינת בזמני התחברות מהירים, קצב שידור מהיר וצריכת הספק נמוכה. טכנולוגיה זו משמשת גם לרשתות חיישנים ביתיים ועסקיים, חיבור אלחוטי של גלאי תזוזה, עשן ואש. היות ומדובר במערכת אלחוטית המופעלת בבסיסה באמצעות רשת האינטרנט, לא נדרשת התקנה של תשתית מיוחדת מכל סוג, וניתן לעשות בה שימוש הן בבתים חדשים והן בדירות קיימות.

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: